Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/gunrange/domains/gunrange.vot.pl/public_html/wp-content/themes/honor/theme-specific/theme-tags.php on line 453
Wyjątkowa randka na strzelnicy | Strzelnica FSO

Zbliża się kolejna rocznica, a Ty wciąż nie masz pomysłu, w jaki sposób zaskoczyć swoją drugą połówkę? Pragniesz zrobić niespodziankę ukochanej lub ukochanemu z okazji urodzin? A może dopiero zabiegasz o względy wyjątkowej osoby? Mamy dla Ciebie świetny pomysł: randkę na Strzelnicy FSO w Warszawie!

Niebanalna rozrywka i mile spędzony czas

Chyba nikt nie oprze się randce w takim miejscu! Strzelnica dla dwojga to oryginalny i niecodzienny pomysł, który zachwyci nawet najbardziej wymagających. Wspólny czas spędzony w ten sposób zapewni silne doznania i adrenalinę oraz będzie okazją do ekscytującej rywalizacji. Kontakt z bronią to świetny sposób na rozładowanie emocji, odprężenie, a także ogromna frajda, która przypadnie do gustu każdemu. Takiej randki nie zapomnicie na długo!

Wprowadzimy Was w tajniki strzelania

Jeżeli nigdy jeszcze nie byliście na strzelnicy, nie musicie się martwić. Nasi profesjonalni instruktorzy przeszkolą Was z zasad bezpieczeństwa oraz posługiwania się bronią, a także odpowiedzą na wszelkie pytania, tak byście poczuli się swobodnie. Na Strzelnicy FSO macie możliwość skorzystania z wielu rodzajów broni, wśród których znajdziecie pistolet Glock, AK-47, Shotgun, UZI, karabin wyborowy i rewolwer Magnum – sami wybierzcie, w jaki sposób chcecie spędzić czas na naszej strzelnicy. Gwarantujemy świetną zabawę i niezapomniane przeżycia. Kto z Was lepiej trafia do celu? Kto potrafi zachować zimną krew, trzymając prawdziwą broń w ręku? Odwiedźcie nas i przekonajcie się sami!