test group

Hieronim Wielki

100% profesjonalna strzelnica i warunki do ćwiczenia z dobrą atmosferą! Bezwietrzne tory dobrze oświetlone, stanowiska oddzielone (niby podstawa ale nie wszędzie), wyposażenie na medal (takery, tarcze, słuchawki, poduchy, maty). Pierwsza strzelnica 100m gdzie po wyjściu z niej nie masz tony piachu w butach, albo błota jak pada. Godziny otwarcia mistrzowskie ponieważ dostosowane do realiów miasta. Tego potrzebowała Warszawa 🙂 🙂…

Jan Maciej G

Miejsce godne polecenia, wczoraj byłem pierwszy raz i trzeba przyznać, że pełen profesjonalizm. Wybór broni bardzo duży a warunki strzelania 10/10. Nie ma co się oszukiwać, kolejna wizyta to tylko kwestia czasu 😀 !

Tomasz Tumi

Byliśmy dziś z żona , bardzo fajna strzelnica taka z charakterem. Instruktor rzeczowy i konkretnie tłumaczący, moja żona zadowolona z instruktażu, fajne podejście , duży wybór broni ,za brak 45 dostaliśmy możliwość strzelania z „obrzyna ” było super, żona zachwycona, polecamy!

Bartłomiej Kamiński

Byłem tam i jestem w SZOKU, podejście obsługi do klienta bardzo dobre, nie tak jak na innych strzelnicach gdzie klient to petent. Obsługa genialna i bardzo pomocna, wszystko wytłumaczą i pokażą co i jak. Nie ma spinek czy „betonu” ceny dobre a dodatkowo bardzo duży wybór broni oraz bardzo fajna strzelnica. Polecam.