Spotkanie towarzyskie na strzelnicy – strzał w dziesiątkę!

Jeżeli zwykłe wyjścia ze znajomymi do klubów, czy na domówki nie wystarczą warto sięgnąć po bardziej oryginalne aktywności, chociażby naukę strzelania. Dlaczego spotkanie towarzyskie na krytej strzelnicy to strzał w dziesiątkę?

Nie musisz wyrabiać uprawnień, żeby postrzelać

Wystarczy szkolenie z instruktorem bezpośrednio na obiekcie i można rozpocząć przygodę z bronią. Strzelnice zapewniają spory arsenał. To pistolety, karabiny, strzelby, rewolwery w amerykańskim stylu a nawet modele z okresu wojennego dla prawdziwych koneserów. Nie chodzi tylko o naukę strzelania, ale często o sam fakt trzymania broni. To naprawdę ciekawe, wciągające doświadczenie. Strzelectwo to świetna zabawa indywidualna, ale również grupowa z elementami integracji, budowania zgranego zespołu. Niektóre strzelnice udostępniają standardowe tory, ale też zajęcia dynamiczne połączone z odbijaniem zakładników, czy innymi symulowanymi scenariuszami.

Nie ma ograniczeń dla płci i wieku

Kryte strzelnice przyjmują kobiety, mężczyzn, najmłodszych pod opieką rodziców, ludzi w każdym wieku i zapewniają wystarczający instruktaż, aby od pierwszego wejścia cieszyć się celnymi strzałami do tarczy. W gronie znajomych łatwiej zorganizować małe zawody. Współzawodnictwo to najlepsza forma spędzania wolnego czasu i szansa na sprawdzenie własnego czasu reakcji. A zatem na strzelnicy łączy się przyjemne z pożytecznym. Wysoki stopień koncentracji wprowadza człowieka w stan głębokiego relaksu.

Szansa na dołączenie do klubu sportowego i wiele modułów treningowych do wyboru

Strzelnice nie wymagają od początkujących wyrabiania żadnych uprawnień. Można to zrobić później, chociażby przez dołączenie do klubu sportowego. Nauka strzelania razem ze znajomymi to ciekawa i zróżnicowana przygoda. Na obiekcie trenuje się strzelanie na celność, z udziałem ludzkiej sylwetki, z szybką zmianą magazynka, a to zaledwie początek drogi.

Strzelnica to dobry pomysł na współzawodnictwo połączone ze sporą dawką adrenaliny.

[:]