Najlepsze atrakcje na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski nie musi być podobny do tego z filmu „Kac Vegas”. Plan wydarzenia powinien być dopasowany do upodobań Pana Młodego i gości. Warto wybrać atrakcje, które będziecie mogli wykonywać wspólnie.

Strzelnica

Chyba każdy mężczyzna lubi czuć adrenalinę, a zwłaszcza związaną z rywalizacją. Strzelnica dostarcza niezapomnianych wrażeń, a przy tym gwarantuje miło spędzony czas. Mogą się na nią wybrać zarówno osoby bez doświadczenia jak i te, które regularnie strzelają. Jednorazowe wejście kosztuje ok. 100 zł, w zależności od wybranego pakietu. Kryta strzelnica w Warszawie świetnie sprawdzi się również wtedy, gdy pogoda na wieczorze kawalerskim uniemożliwia spędzanie czasu na zewnątrz. Przekonacie się, komu z Was najbliżej do wysokiej klasy snajpera!

Gokarty

To wielka gratka dla wszystkich fanów motoryzacji. Nuta rywalizacji, prędkość i pisk opon to coś, co zawsze działa, szczególnie w męskim gronie. Możecie wybrać się całą grupką i sprawdzić, kto wykręci najlepszy czas na torze. Choć osiągana prędkość oczywiście nie jest zawrotna, tak każdy zakręt dostarcza adrenalinę!

Mecz ulubionej drużyny

Chyba każdy mężczyzna ma swoją ulubioną drużynę sportową. Jedni w piłce nożnej, ręcznej, a inni w siatkowej – dla każdego coś dobrego! Jeśli Wasze upodobania są takie same, warto wybrać się po prostu na mecz. Będzie to świetna okazja na spędzenie czasu w gronie znajomych, a jednocześnie szansa, by zobaczyć mecz na żywo. Jeśli jednak wasze upodobania są inne, wybierzcie drużynę Pana Młodego lub po prostu inna atrakcje, np. strzelnicę w Warszawie.

Park linowy lub ścianka wspinaczkowa

Jeśli goście Pana Młodego interesują się sportem, taka forma spędzenia wspólnego czasu może przypaść im do gustu. Park linowy i ścianka wspinaczkowa to kolejna atrakcja, która wzbudzi w uczestnikach ducha walki. W końcu każdy będzie chciał przejść trasę jako pierwszy. To świetna okazja, by połączyć przyjemne z pożytecznym – wyprawić niezapomniany wieczór kawalerski, a przy tym zrobić solidny trening.[:]