fbpx
Imprezy okolicznościowe (wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie) na strzelnicy? Czemu nie!

Imprezy okolicznościowe (wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie) na strzelnicy? Czemu nie!

Jesteście znudzeni ciągłymi powtórkami z rozrywki? Wszystkie imprezy wyglądają tak samo i nie sprawiają już żadnej przyjemność? Potrzebujecie czegoś zupełnie nowego i ekscytującego?

Jeżeli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to znaczy że musicie skorzystać oferty najlepszej strzelnicy w Warszawie!

Emocje i dobra zabawa

Dołącz do grona osób, które zasmakowały emocji związanych z używaniem broni palnej. Tymczasem strzelanie z broni krótkiej lub długiej to gwarancja niezapomnianych przeżyć. Huk wystrzału, siła odrzutu i radość związana z trafieniem do celu powodują szeroki uśmiech na twarzy każdego uczestnika.

Jeżeli chcesz, żeby twoja impreza była wydarzeniem niebanalnym – zorganizuj ją na strzelnicy. Jeżeli Twoi goście lubią rywalizację – zaproś ich do wspólnej zabawy w strzelanie! Gwarantujemy zabawę na najwyższym poziomie!

Jest to rozrywka dostępna dla każdego. Doskonale sprawdza się jako jedna z atrakcji podczas wieczorów kawalerskich. Jednak nasze doświadczenie pokazują, że również Panie doskonale bawią się na strzelnicach. I często osiągają wyniki lepsze od Panów.

Warto podkreślić, że strzelectwo to aktywność całkowicie bezpieczna. Imprezy odbywają się pod czujnym okiem wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy gwarantują ich spokojny przebieg.

Numer telefonu: +48 604 240 195, Email: biuro@strzelnicafso.pl
ul. Jagiellońska 88 - hala 10B (wjazd od ul.Kotsisa), Warszawa