3 pomysły na wyjątkowy prezent urodzinowy dla mężczyzny

Zbliżają się urodziny kolegi/przyjaciela, a Ty wciąż nie masz prezentu? Oto TOP 3 pomysły na prezent, które spodobają się każdemu mężczyźnie!

Wizyta na strzelnicy

Mężczyźni z reguły lubią robić nowe rzeczy. Szczególnie, jeśli pamiętają je na długo. Taka postać prezentu – strzelnica w Warszawie to pewniak! Dostarczy niezapomnianych wrażeń i adrenalinę. Z pewnością spodoba się zarówno młodszym jak i bardziej dojrzałym mężczyznom. Nieważne czy będzie to jego pierwszy raz czy kolejny, wystarczy dobrać odpowiedni pakiet. Nowicjusz może liczyć na pomoc instruktora, który zapozna go z zasadami panującymi w obiekcie, pokaże jak prawidłowo trzymać broń i jaką przyjąć postawę podczas strzału. Osoby zaawansowane będą miały okazję sprawdzić nowe rodzaju broni, z którymi do tej pory nie mieli styczności. Każdy z nich poczuje się jak najlepszy snajper!

Degustacja piwa lub whisky

A po strzelnicy przyjdzie pora na degustację napojów dla dorosłych! To coś więcej niż tylko próbowanie niecodziennych alkoholi, to nauka patrzenia na nie z zupełnie innej perspektywy. Solenizant, oprócz smaku, pozna tajniki według których ocenia się wysoką jakość produktów. Pozna historię, sposób tworzenia, destylacji i dojrzewania poszczególnych gatunków alkoholi. Spędzi czas w miłej atmosferze i z pewnością zapamięta prezent na długo.

Wyjątkowy prezent prosto z serca

Wyjątkowy prezent dla niego powinien być dobrze dopasowany do mężczyzny. Warto zastanowić się, co lubi najbardziej i co może mu się przydać. Czy woli rzeczy praktyczne czy po prostu śmieszne gadżety. Jeśli jest majsterkowiczem, może potrzebuje zestawu nowych narzędzi lub wiertarki. Fanom motoryzacji spodoba się nowy odświeżacz do auta lub brelok do kluczy. Jeśli interesuje się historią, militariami i bronią to zapraszamy do naszej strzelnicy!

Wybór idealnego prezentu dla niego nie jest łatwy. Jeśli dobrze nie znasz zainteresowań solenizanta, nie ryzykuj! Wybierz neutralny prezent, z którego zadowolonych jest zdecydowana większość mężczyzn![:]