Nadchodzący okres bożonarodzeniowy zmusza do myślenia o oryginalnych prezentach dla najbliższych. Poniżej kilka wyjątkowych, mocno dynamicznych atrakcji dla każdego.

1. Wizyta na strzelnicy połączona z grywalizacją

Wizyta na strzelnicy to jeden z najlepszych pomysłów świątecznych, ponieważ wymaga tylko wybrania pakietu cenowego i przejścia prostego instruktażu. Później można postrzelać z pistoletu, karabinu, westernowego rewolweru, czy strzelby gładkolufowej. Strzelanie z instruktorem nie jest dodatkowo płatne, tylko wliczone w cenę podstawowego pakietu dla początkujących. Strzelnica to propozycja nie tylko dla dorosłych, ale też najmłodszych. Zalety? Duża dawka adrenaliny, grywalizacja i porównywanie wyników na torze, ogromny arsenał do wyboru, szansa na ćwiczenie koncentracji i kontroli stresu, a przede wszystkim uwolnienie nagromadzonych przez cały rok nerwów.

2. Wspólna zabawa w wirtualnej rzeczywistości, albo symulatorze

Zestawy do wirtualnej rzeczywistości podbijają serca graczy na całym świecie i wyróżniają się coraz lepszym odwzorowaniem ruchów. Wirtualna rzeczywistość płynnie przychodzi w symulacje sportowe, chociażby golfa i umożliwia naukę czegoś nowego w całkowicie bezpiecznych warunkach. Coraz więcej gier, nawet starszych tytułów współpracuje z zestawami VR, dlatego to jeden z bardziej wyjątkowych pomysłów świątecznych, ale raczej dla pasjonatów, ludzi związanych ze światem wirtualnej rozrywki.

3. Komora hiperbaryczna dla lepszej formy fizycznej i psychicznej

Komora hiperbaryczna to bardzo ciekawe doświadczenie umożliwiające przyswajanie czystego tlenu w idealnych dla organizmu warunkach. Komora sprawdza się w profilaktyce zdrowotnej, zapewnia duży relaks i odświeżenie po sesji, nawet dla w pełni zdrowych ludzi. Jedna sesja trwa około godziny, więc to czas przeznaczony na całkowite odprężenie. Wdychanie czystego tlenu odbija się pozytywnie na sercu, układzie nerwowym i na szybkości regeneracji osób aktywnych fizycznie.

Na zakończenie

Wizyta na strzelnicy, wspólna sesja w wirtualnej rzeczywistości, a może relaks w komorze hiperbarycznej? Czy wszystko jednocześnie? Wybór należy do Ciebie.[:]